http://sinemasali.com/wp-admin/admin.php?page=td_theme_panel#

11. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri’ne Başvurular Başladı!

Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (TRT) , amatör ve profesyonel belgesel filmcileri desteklemek, belgesel türünün gelişmesi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, çeşitli ülkelerden farklı ve yüksek nitelikli belgesel filmlerin seyirciyle buluşmasını sağlamak ve uzun vadede dünyanın her tarafından belgeselcilerin buluşacağı ve düşünce alışverişinde bulunacağı bir zemin oluşturmak amacıyla, “Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri”ni bu yıl 11. kez düzenlemektedir.

11.Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri, yarışmaya başvuru koşullarını taşıyan bütün belgesel filmcilere açıktır.

Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Başvuruların, ön eleme için, en geç 25 Ocak 2019 tarihine kadar TRT’ye iletilmiş olması gerekmektedir.

Sonuçları 8 Mart 2019’da ilan edilecek ön elemenin ardından, seçici kurulların izleme ve değerlendirmeleri 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak ve kazananlar 29 Nisan 2019 Pazartesi günü, yönetmenler, sektör temsilcileri, basın mensupları ve festival konuklarının katılımıyla düzenlenecek ödül töreniyle açıklanacaktır.

11.Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri’ne ilişkin yarışma koşulları, önemli günler, ödüller v.b. her türlü ayrıntılı bilgi www.trtbelgesel.com adresinde bulunmaktadır.

Ek bilgi için iletişim kurabilirsiniz.
TRT Belgesel Ödülleri
B Blok Kat: 6 No: 616 Turan Güneş Bulvarı 06550 Or-An Ankara TÜRKİYE
Tel : + 90 312 463 24 58 E-posta: belgesel@trt.net.tr

PAYLAŞ
Önceki YazıBana Adımla Seslenen Hiç Kimse Olmamıştı
Sonraki YazıBir Zamanlar Develerin Boynuzları Varmış
Mert Gözdeoğlu
" Yazacaksınız, yanılgı nerdedir, doğrusu ne olabilir; tartışacağız, iyisini elbirliğiyle araştıracağız. Hadi, hazır mısınız? Ben hazırım, ne eleştirmekten korkarım, ne eleştirilmekten; üstelik o çok sevdiğim kusurumu hâlâ düzeltemedim: Fena halde doğru söylerim!.” Atilla ilhan (1925-2005)

Yazınız

Yorumlayınız
Adınızı Buraya Yazınız