http://sinemasali.com/wp-admin/admin.php?page=td_theme_panel#

FİYAB – Film Yapımcıları Meslek Birliği tarafından düzenlenen FİYAB İŞLİĞİ 2018 dönemi uygulamalarında sona yaklaşılıyor.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla düzenlenen 2018 FİYAB İŞLİĞİ’NDE katılımcılar kısa film senaryolarını tamamladılar ve çekim sürecine girdiler.

Çekimlerine başlanan belgesel ve kurmaca kısa filmlerin bu yılki ana izleğini “Kent ve insan” oluşturuyor.

Film Yapımcıları Meslek Birliği tarafından düzenlenen FİYAB İŞLİĞİ 2018 dönemi uygulamaları, bu yıl da dört ana meslek dalında ve her zaman olduğu gibi ücretsiz olarak genç kuşak iletişimcilerin istifadesine sunuluyor.

2018 FİYAB İŞLİĞİ, 7 Mayıs 2018 ve 30 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştiriliyor.

FİYAB İŞLİĞİ, yapım ve yayın alanında iyi yetişmiş, donanımlı iletişimci ihtiyacını karşılamaya katkı sunmak üzere, FİYAB bünyesindeki tecrübeli meslek sahiplerinin, deneyimlerinin ve birikimlerinin genç kuşaklara aktarıldığı, uygulama ağırlıklı bir eğitim ve kültür-sanat faaliyeti olarak önemli bir boşluğu dolduruyor.

Film Yapımcıları Meslek Birliği tarafından uygulanan Proje kapsamında, Senaryo Yazarlığı, Kurgu, Kameramanlık ve Yönetmenlik alanlarında, kısa film biçiminde somut çıktıları olan uygulamalı eğitimler veriliyor.

Altı ay süreli uygulamalı eğitim ve işlik faaliyetleri sonunda, süreci başarıyla tamamlayan herkese Fiyab İşliği Katılım Sertifikası veriliyor.

İletişim: +90.312.4478174
www.fiyab.org.tr

Yazınız

Yorumlayınız
Adınızı Buraya Yazınız