http://sinemasali.com/wp-admin/admin.php?page=td_theme_panel#

Senaryo Yazımı ve Uygulama, fikrin, izleyiciyle film olarak buluşması sürecinin temelini oluşturan yaratıcı yazarlık çalışmalarını içeren, kapsamlı bir işlik etkinliğidir.
Etkinlik, Türkçe dil bilgisinden başlayarak, öykü ve senaryoya ulaşan yazım çabasını, alanında etkili ustaların bilgi ve deneyimiyle buluşturan, temel ve ileri düzeyde iki bölüm olarak tasarlanmış bir eğitim öğretim uygulamasıdır.
Sonuca dönük ve yaparak yaşayarak öğrenmeyi destekleyen uygulama, bu alanda kendine gelecek hazırlamak isteyen genç kuşaklar öncelikli olmak üzere, yedinci sanata gönül vermiş ve bu sanatın içerisinde olmak isteyen herkese açık olarak yürütülmektedir.
Her döneme ilişkin başvuru zamanı, katılımcı sayısı ve uygulama takvimiyle, etkinliğe katkı sunacak usta eğitmenlerin adları, yaygın iletişim araçlarıyla duyurulmaktadır.

PAYLAŞ
Önceki YazıGörüntü Yönetmenliği
Sonraki YazıEdanur Sevindioğlu Kısa filmde Israrlı
Mert Gözdeoğlu
" Yazacaksınız, yanılgı nerdedir, doğrusu ne olabilir; tartışacağız, iyisini elbirliğiyle araştıracağız. Hadi, hazır mısınız? Ben hazırım, ne eleştirmekten korkarım, ne eleştirilmekten; üstelik o çok sevdiğim kusurumu hâlâ düzeltemedim: Fena halde doğru söylerim!.” Atilla ilhan (1925-2005)

Yazınız

Yorumlayınız
Adınızı Buraya Yazınız