Film Yapımcılığı İşliği, senaryo, kurgu, ışık, ses, resim ve sahne gibi sinemayı doğrudan ilgilendiren alanlarla, toplum bilim, ruh bilim, tarih, coğrafya ve sanat tarihi gibi pek çok bilim dalında belirli düzeyde bilgi birikimi sağlamış ve bu birikimlerini yapımcı olarak değerlendirmek isteyen meraklılar için tasarlanmış bir etkinliktir.
Deneyimli belgesel ve kurmaca yapımcılarının, meslek deneyimlerini paylaşmak, birlikte çalışma kültürünü aktarmak ve her aşamada yapımcı bakışını kazandırmak için yapacakları uygulamalar, etkinliğin temelini oluşturmaktadır.
TRT kökenli, uzun yıllara dayalı ulusal ve uluslararası ortak yapım ve yönetim deneyimi olan Arslan Küçükyıldız danışmanlığında yürütülen işliğin, her döneme ilişkin başvuru zamanı ve uygulama takvimiyle, etkinliğe katkı sunacak eğitmenlerin adları, yaygın iletişim araçlarıyla duyurulmaktadır.

http://sinemasali.com/wp-admin/admin.php?page=td_theme_panel#
Önceki YazıFİLM YÖNETMENLİĞİ İŞLİĞİ
Sonraki YazıGRAFİK VE ANİMASYON TASARIM İŞLİĞİ
" Yazacaksınız, yanılgı nerdedir, doğrusu ne olabilir; tartışacağız, iyisini elbirliğiyle araştıracağız. Hadi, hazır mısınız? Ben hazırım, ne eleştirmekten korkarım, ne eleştirilmekten; üstelik o çok sevdiğim kusurumu hâlâ düzeltemedim: Fena halde doğru söylerim!.” Atilla ilhan (1925-2005)

Yorumlayınız

Yorumlayınız
Adınızı Buraya Yazınız