FİYAB İŞLİĞİ 2022 BAŞVURULARINDA SON HAFTA

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı  desteğiyle Film Yapımcıları Meslek Birliği tarafından düzenlenen FİYAB İŞLİĞİ 2022 için ön başvurular, 21 Ocak 2022 Cuma 18.00‘da sona eriyor.

Başvurular, salgına karşı önlemler çerçevesinde www.fiyabisligi.com üzerinden alınıyor.

Film Yapımcıları Meslek Birliği tarafından gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, yüz yüze ve çevrimiçi yöntemlerle Senaryo, Kurgu, Görüntü ve Yönetmenlik eğitimleri ile KISA FİLM uygulamaları yapılıyor.

FİYAB İŞLİĞİ, yapım ve yayın alanında iyi yetişmiş, donanımlı iletişimci ihtiyacını gidermek üzere, FİYAB çatısı altındaki meslek uzmanlarının, deneyim ve birikimlerinin genç kuşaklara aktarıldığı, uygulama ağırlıklı bir eğitim ve kültür-sanat etkinliği olarak önemli bir boşluğu dolduruyor.

21 Ocak 2022 Cuma günü 18.00’a kadar sürecek başvurular sonrasında yapılacak yüz yüze görüşmeler ile kırk işlik katılımcısı belli olacak.

Uygulama yeri Ankara olan FİYAB İŞLİĞİ, 25 Ocak 2021 Pazartesi günü ilk küme katılımcılarıyla yeni döneme merhaba diyecek.

FİYAB İŞLİĞİ çalışmaları 18.00 – 21.00 saatleri arasında haftada bir gün temel alınarak düzenlenmekle birlikte, uygulama zamanı ve süreleri, öğrencilerin okul çalışmalarını aksatmayacak biçimde, gün içinde ve hafta sonunda, uygun saatlere yayılabiliyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla bu yıl yedincisi düzenlenen FİYAB İŞLİĞİ uygulamaları altı ay sürelidir ve devam zorunluluğu vardır.

Tamamı ücretsiz olan uygulamalı eğitim sonunda, süreci başarıyla tamamlayanlara Fiyab İşliği Katılım Sertifikası veriliyor.

Öncelikle üniversite öğrencileri olmak üzere, sinemaya ilgi duyan ve bu alanda çalışmak isteyen herkese açık olan uygulamada yer almak isteyenler, en geç 21 Ocak 2022 Cuma günü, saat 18.00’a kadar, www.fiyabisligi.com üzerinden başvurabiliyor.

http://sinemasali.com/wp-admin/admin.php?page=td_theme_panel#

Yorumlayınız

Yorumlayınız
Adınızı Buraya Yazınız