İÇERİK PAYLAŞIMI

Sinemasalı, yapıt sahiplerinin, yapımcıların ve yayıncıların haklarına saygılıdır.

Bu konudaki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun hareket eder.

Sinemasalı sayfalarında verilen tüm bilgiler, eklentiler ve alıntılar tümüyle tanıtım amaçlıdır.

Yapıtların kimlik bilgileri, ilgili kurmaca ya da belgesel izlenerek ve yayıncısının kamuya açık paylaşımlarından derlenmektedir.

Tüm videolar, Vimeo ve Youtube gibi ağlardan, kamuya açık kullanıma izin verilen paylaşım kodu ile eklenmektedir.

Telif hakları kurallarına ilişkin aykırılıklar görüldüğünde ve ilgilisince bilgi@edefilm.com üzerinden uyarıldığında, içerik yayından kaldırılır.

YASAL UYARI

Sinemasalı çalışmalarının hiç bir aşamasında kar amacı güden ticari bir yaklaşım yoktur, tümüyle ücretsiz ve toplum yararına açık bir çabadır.

Sinemasalı sayfalarında paylaşılan tüm sesli, yazılı ve görüntülü söyleşiler; tanıtım, yorum, inceleme ve eleştiri değini yazıları, izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin her türlü yazılı, görüntülü ve sesli kullanıma kapalıdır.

Bu bağlamda, www.sinemasali.com sayfalarındaki tüm bilgiler, bilgi@sinemasali.com adresine gönderilecek bilgi ve izin başvurusuna verilecek yazılı olumlu yanıttan sonra, yazar adı ve sayfa adı açık biçimde gösterilerek ticari olmamak koşuluyla kullanılabilir.

Aksi durumlarda, www.sinemasali.com sayfasına emek veren gönüllü içerik üreticilerinin haklarına saygı adına, sayfanın iyesi EDE FYRPODT Ltd. Şti., 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan kaynaklanan hukuki ve cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Önceki İçerikVarlığımızın Üç Temeli Var; Ana Dilimiz, Dinimiz ve Âdetlerimiz
Sonraki İçerikSİNEMASALI GÖRÜNGESİ ve UYGULAYIM İLKESİ
" Yazacaksınız, yanılgı nerdedir, doğrusu ne olabilir; tartışacağız, iyisini elbirliğiyle araştıracağız. Hadi, hazır mısınız? Ben hazırım, ne eleştirmekten korkarım, ne eleştirilmekten; üstelik o çok sevdiğim kusurumu hâlâ düzeltemedim: Fena halde doğru söylerim!.” Atilla ilhan (1925-2005)

Yorum

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz