YARIN ARTIK BUGÜNDÜR

Öyküsü Atilla İlhan tarafından oluşturulan Yarın Artık Bugündür, Zeynep kişisi izleğinde, memleket ve toplum sorunlarını irdeleyen on iki bölüm olarak yayınlanan dizidir.

Çalıkuşu ile öğretmen çevresinde yaşanılanları izleyiciyle buluşturan TRT, Zeynep kişisiyle bu kez doktor özelinde kişi toplum ilişkilerini konu edinir.

 

Yönetmen: Hüseyin Karakaş
Öykü: Attila İlhan
Yapımcı: İbrahim Başar
Müzik: Nezih Ünen
Görüntü Yönetmeni: Kenan Davutoğlu
Kurgu: Hasan Bektaş
Oyuncular: Necla Nazır, Ege Aydan, Sevtap Parman, Mehmet Koçak, Şükran Güngör, Tomris Oğuzalp, Kerem Yılmazer, Nilüfer Aydan, Nihat İleri, Kaya Küçükönder, Ayşegül Uygurer, Ayperi Tunalı, Osman Avşar, Seyhan Esen, Kenan Pars, Erol Taş, Aytül Güngör, Demircan Türkdoğan, Aynur Gökçe, Nevin Hüner, Bülent Arpat, Serap Uysal, Uğur Uygurer, Nedime Durmuş, Ahu Aybatar, Cevdet Güraslan, Nur Subaşı
Yapım: TRT – 1986

YARIN ARTIK BUGÜNDÜR 1

YARIN ARTIK BUGÜNDÜR 9

Önceki İçerikEskişehir Hastanesi Yunan Uçakları Tarafından Bombalandı
Sonraki İçerikTanımaz Bilmezsen Nasıl Seversin Memleketini
" Yazacaksınız, yanılgı nerdedir, doğrusu ne olabilir; tartışacağız, iyisini elbirliğiyle araştıracağız. Hadi, hazır mısınız? Ben hazırım, ne eleştirmekten korkarım, ne eleştirilmekten; üstelik o çok sevdiğim kusurumu hâlâ düzeltemedim: Fena halde doğru söylerim!.” Atilla ilhan (1925-2005)

Yorum

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz